چاپ        ارسال به دوست

اهدای زندگی به ۳ بیمار نیازمند توسط نوجوان رفسنجانی

 

 

 

 

 

 

مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبرداد:امشب نوجوان  ۱۵ ساله رفسنجانی به ۳بیمار نیازمند زندگی می بخشد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ؛مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان  گفت :امشب نوجوان ۱۵ ساله رفسنجانی به نام رامین رضوانی به ۳ بیمار نیازمند زندگی می بخشد.

زهرا عظیمی ادامه داد:اهدا کننده که به دلیل  تصادف ۱۴فروردین دچار مرگ مغزی شده بود توسط اورژانس به این بیمارستان مراجعه کرده و در بخش آی سی یو۲ بستری بود امشب با رضایت خانواده اش کبد و دو کلیه اش به بیماران نیازمند اهدا می شود. 

عظیمی ادامه داد :این دومین عمل برداشت اعضا در سال جدید است که جراح کبد و کلیه برای برداشت اعضا از کرمان دراتاق عمل بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) حاضر می شود ؛کبد و دو کلیه به شیراز منتقل خواهد شد.

وی  شرایط مختلفی برای اهدا کننده  و گیرنده عضو تحت نظر پزشکان مربوطه خواند وتوضیح داد:پس از رضایت خانواده های افراد اهدا کننده ابتدا با واحد پیوند کرمان هماهنگی های لازم انجام می شود در صورتی که در استان  گیرنده متناسب با عضوهای اهدا کننده نباشد اعضای اهدا شده به شیراز فرستاده می شوند.

 

🔵روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان


١٢:٠٩ - سه شنبه ١٧ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١١٦٣١    /    تعداد نمایش : ٩٤


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: